WÖRWAG Pharma: kvalitatīvi produkti

[Translate to Latvian:] woerwagpharma-teaser-unternehmen

»Viena no mūsu spēcīgākajām pusēm ir fakts, ka esam ģimenes uzņēmums, kas uzņemas atbildību. Mēs aizstāvam vērtības, kuras nevar atainot grāmatvedības bilancē, un turpinām izaugsmi neatkarīgi no bankām un investoriem. Cilvēcība, atrašanās tuvumā un pašatbildība ir lielās komandas, kura ir gatava nepārtraukti mainīties un kļūt labāka, solījumi.«

Monika Wörwag un Dr. Markuss Wörwag, WÖRWAG Pharma rīkotājdirektori.

Lasīt interviju

WÖRWAG Pharma produktu klāstu sastāda recepšu, bezrecepšu medikamenti un uztura bagātinātāji. Medikamenti, kas pieejami aptiekās, paredzēti diabētisko komplikāciju- tādu kā neiropātijas ( nervu bojājumi) , kardiovaskulāro un neiroloģisko slimību ārstēšanai.

2016. gadā kompānijā bija nodarbināti aptuveni 900 darbinieki vairāk nekā 35 valstīs, un sasniedza pārdošanas apgrozījumu aptuveni 180 miljonus Eiro. Galvenie kompānijas tirgi ir Vācija, Austrumeiropa, Krievija, Baltijas valstis, Centrālā Āzija, Āzija un Latīņamerika.

WÖRWAG Pharma ir ģimenes uzņēmums otrajā paaudzē, ko vada Dr. Markuss Worwag un Monika Worwag. Dr. Fritz Wörwag izveidoja kompāniju Štutgartē 1971.gadā. Šobrīd kompānijas galvenais birojs atrodas Boblingen.

Vēsture

Štutgartes pilsētas aptieka, kur kādā 1965. gada dienā aizsākās mūsu uzņēmuma vēsture, joprojām pieder mūsu uzņēmumam un ir neatņemama mūsu būtības daļa.

Kopš tās dienas veiksmīgas produktu izplatīšanas tirgū rezultātā mēs darbojamies vairāk nekā 35 valstīs. Mūsu meitasuzņēmumu un tirdzniecības biroju darbinieki visā pasaulē pārstāv mūsu zīmolu. Taču, neraugoties uz to, mūsu pirmsākums ir nozīmīgs atskaites punkts — tas nodrošina mums pamatu, kas mums nepieciešams, lai mēs būtu atvērti jaunām idejām. Lai mēs kopā ar darbiniekiem spētu veidot nākotni.

[Translate to Latvian:] woerwagpharma-history

Mūsu redzējums

Atrašanās tuvāk nozīmē labākas iespējas

Izprast mūsu klientu vajadzības. Atrasties tuvāk cilvēkiem. Tādējādi mēs spējam viņus labāk izprast un sniegt labāku palīdzību.

[Translate to Latvian:] Our Vision

Mūsu vērtības

Iestāties par atbildību, darba kvalitāti un identificēšanos.

[Translate to Latvian:] Our Values
  • Atbildība: tas nav tikai vārds, bet gan aktuāls solījums ar spēcīgām saknēm.
  • Darba kvalitāte: mērķis ir rentabla izaugsme. Veidā, kas atbilst mūsu paštēlam. 
  • Identificēšanās: identificēt sevi ar kaut ko, kur cilvēks ir sniedzis ievērojamu ieguldījumu, ir viegli. Orientēts uz sadarbību, apzinās vērtību un ir motivēts.
[Translate to Latvian:] woerwagpharma-elder-businesswomann-whit_two-colleagues

Atrašanās vietas

[Translate to Latvian:] woerwagpharma-map

Mēs esam izvērsuši veiksmīgu uzņēmējdarbību jau vairāk nekā 35 valstīs. Mūsu mērķis ir turpināt darbības paplašināšanu, it īpaši Āzijas un Dienvidamerikas reģionā. Šādas rīcības pamatā ir ekonomiski iemesli, un mēs to paveiksim ar spēcīgu pamatu savā dzimtenē — Švābijā.

lasīt vairāk