WÖRWAG Pharma: kvalitatīvi produkti

[Translate to Latvian:] woerwagpharma-teaser-unternehmen

Viena no mūsu spēcīgākajām pusēm ir fakts, ka esam ģimenes uzņēmums, kas uzņemas atbildību. Mēs aizstāvam vērtības, kuras nevar atainot grāmatvedības bilancē, un turpinām izaugsmi neatkarīgi no bankām un investoriem. Cilvēcība, atrašanās tuvumā un personiska atbildība ir lielās komandas, kura ir gatava nepārtraukti mainīties un kļūt labāka, galvenās kvalitātes.

Monika Vērvaga un dr. Markuss Vērvags, WÖRWAG Pharma rīkotājdirektori.

Lasīt interviju

WÖRWAG Pharma produktu klāstā ietilpst recepšu un bezrecepšu zāles un uztura bagātinātāji. Zāles, kas pieejamas aptiekās, paredzētas diabēta komplikāciju, piemēram, neiropātiju (nervu bojājumi) un kardiovaskulāro un neiroloģisko slimību, ārstēšanai.

2016. gadā uzņēmumā bija nodarbināti aptuveni 900 darbinieki vairāk nekā 35 valstīs, un tās pārdošanas apgrozījums sasniedza aptuveni 180 miljonus eiro. Nozīmīgākie uzņēmuma tirgi ir Vācija, Austrumeiropa, Krievija, Baltijas valstis, Centrālāzija, Āzija un Latīņamerika.

WÖRWAG Pharma ir ģimenes uzņēmums otrajā paaudzē, un to vada dr. Markuss Vērvags un Monika Vērvaga. Dr. Fricis Vērvags izveidoja uzņēmumu Štutgartē 1971. gadā. Šobrīd uzņēmuma galvenais birojs atrodas Boblingenā.

Vēsture

Štutgartes pilsētas aptieka, kur kādā 1965. gada dienā aizsākās mūsu uzņēmuma vēsture, joprojām pieder mūsu uzņēmumam un ir neatņemama mūsu būtības daļa.

Kopš tās dienas mēs esam veiksmīgi izplatījuši tirgū mūsu produktus un tā rezultātā tagad darbojamies vairāk nekā 35 valstīs. Mūsu meitasuzņēmumu un tirdzniecības biroju darbinieki visā pasaulē pārstāv mūsu zīmolu. Taču, neraugoties uz to, mūsu pirmsākums ir nozīmīgs atskaites punkts — tas nodrošina mums nepieciešamo pamatu, lai mēs būtu atvērti jaunām idejām. Lai mēs kopā ar mūsu darbiniekiem spētu veidot nākotni.

[Translate to Latvian:] woerwagpharma-history

Mūsu redzējums

Atrašanās tuvāk nozīmē labākas iespējas

Izprast mūsu klientu vajadzības. Atrasties tuvāk cilvēkiem. Tādējādi mēs spējam viņus labāk izprast un sniegt labāku palīdzību.

[Translate to Latvian:] Our Vision

Mūsu vērtības

Iestāties par atbildību, darba kvalitāti un identificēšanos.

[Translate to Latvian:] Our Values
  • Atbildība: tas nav tikai vārds, bet gan aktuāls solījums ar spēcīgām saknēm.
  • Darba kvalitāte: mērķis ir rentabla izaugsme. Veidā, kas atbilst mūsu paštēlam. 
  • Identificēšanās: identificēt sevi ar kaut ko, kur cilvēks ir sniedzis ievērojamu ieguldījumu, ir viegli. Orientēts uz sadarbību, apzinās vērtību un ir motivēts.
[Translate to Latvian:] woerwagpharma-elder-businesswomann-whit_two-colleagues

Atrašanās vietas

[Translate to Latvian:] woerwagpharma-map

Mēs esam izvērsuši veiksmīgu uzņēmējdarbību jau vairāk nekā 35 valstīs. Mūsu mērķis ir turpināt darbības paplašināšanu, it īpaši Āzijas un Dienvidamerikas reģionā. Šādas rīcības pamatā ir ekonomiski iemesli, un mēs to paveiksim ar spēcīgu pamatu mūsu dzimtenē — Švābijā.

lasīt vairāk