Par mums

Īsumā par Wörwag Pharma

Wörwag Pharma  ir farmaceitisks uzņēmums ar filiālēm visā pasaulē. Mēs izstrādājam un pārdodam bioloģisko faktoru līdzekļus. Bioloģiskie faktori ir, piemēram, vitamīni, minerālvielas un mikroelementi.

lasīt vairāk

Fakti un skaitļi

Wörwag Pharma kolektīvam ir apņemšanās gūt korporācijas sekmes visā pasaulē. .

lasīt vairāk

Intensīvi pētījumi dod izcilus rezultātus

Uzņēmuma Wörwag Pharma pētījumi koncentrēti uz diabētu un šīs slimības sekām, piemēram, diabētiskiem nervu bojājumiem. Šo pētījumu nolūks ir veicināt atklājumus bioloģisko faktoru jomā, piemēram, saistībā ar vitamīniem, minerālvielām un mikroelementiem.

lasīt vairāk

Palīdzība Tanzānijai: izglītība atver nākotnes perspektīvas

Uzņēmuma Wörwag Pharma moto “Piekļūt tuvāk – palīdzēt labāk” attiecas arī uz mūsu sociālo saistību uzņemšanos. Uzņēmums humānās palīdzības projektus Āfrikā atbalstījis ne tikai finansiāli, bet arī ar ievērojamiem cilvēkresursiem.

lasīt vairāk

Sadarbība ar Wörwag Pharma

Mūsu pārdošanas speciālisti – vairāk nekā 600 ilggadīgi un augsti kvalificēti darbinieki - apmeklē ārstus un farmaceitus vairāk nekā 35 valstīs visā pasaulē. Šie ārsti galvenokārt ir terapeiti, neirologi, endokrinologi, reimatologi, internisti, kardiologi un ginekologi.

lasīt vairāk

Atbilstība uzņēmumā Wörwag Pharma

Atbilstība uzņēmumā Wörwag Pharma nozīmē ārējo un iekšējo noteikumu ievērošanu.

lasīt vairāk

Mūsu adreses

[Translate to Latvian:] woerwagpharma-map

Sekmīgu uzņēmējdarbību esam izvērsuši jau 35 valstīs. Mūsu mērķis ir tālāka paplašināšanās visā Āzijā un Latīņamerikā. Mēs to darīsim ekonomisku iemeslu dēļ un stāvot uz savas dzimtās Švābijas zemes.

lasīt vairāk