Sadarbība ar Wörwag Pharma

Wörwag Pharma ir vidēji liels ģimenes uzņēmums ar galveno biroju Beblingenā un spēcīgām saknēm Austrumeiropā, Krievijā un Centrālāzijā.

Mūsu specializācija ir dabiskas izcelsmes zāļu, īpaši vitamīnu, minerālvielu un mikroelementu, kā arī augu izcelsmes sastāvdaļu ražošana. Mūsu galvenā uzmanība ir pievērsta zālēm, par kurām iegūti nepārprotami zinātniski dati saistībā ar diabēta blakusslimību un neiroloģisko slimību profilaksi un ārstēšanu, imūnsistēmas, kaulu, muskuļu un locītavu, kā arī sieviešu veselības stiprināšanu.

 

Mūsu pārdošanas speciālisti – vairāk nekā 600 ilggadīgi un augsti kvalificēti darbinieki, apmeklē ārstus un farmaceitus vairāk nekā 35 valstīs visā pasaulē. Šie ārsti galvenokārt ir terapeiti, neirologi, endokrinologi, reimatologi, internisti, kardiologi un ginekologi.

Mūsu piedāvājums sadarbības partneriem

  • Visaptveroša kompetence medicīnas zinātnēs, kā arī dzīvesveida izraisītu slimību profilaksei un ārstēšanai paredzētu vitamīnu, minerālvielu un mikroelementu mārketingā un pārdošanā.
  • Plaša un tieša pieeja ārstiem un farmaceitiem Vācijā, Austrumeiropā, Krievijā un Centrālāzijā, kā arī atsevišķiem tirgiem Latīņamerikā un Āzijā.
  • Spēcīgs starptautisks tīkls un uzticamas partnerattiecības ar viedokļu līderiem.
  • Individualizēta partnerattiecību izvēle un veidošana.

Kādēļ jūs varat būt ieinteresēts sadarbībā ar Wörwag Pharma

  • Licencēšana un pārdošana: ja jums nepieciešams spēcīgs sadarbības partneris savu ražojumu noieta veicināšanai un mārketingam, īpaši iepriekšminētās terapijas jomās.
  • Apvienošanās: ja vēlaties savā darbībā kā investoru un stratēģisko partneri iekļaut uz ilgtermiņa darbību orientētu ģimenes uzņēmumu ar nozīmīgām vērtībām un spēcīgiem izaugsmes rādītājiem.
  • Kopīga attīstība: ja vēlaties gūt sekmes, izmantojot mūsu dziļo kompetenci, nodarbojoties ar dabiskas izcelsmes zāļu izstrādi un ētisku mārketingu.

Ceram ar jums uzsākt dialogu par iespējamu sadarbību!

partnering(at)woerwagpharma.com